Szakal Metal s.r.o.

Vyhledávání
Szakal on-line katalog

Produkty

ProduktySZAKAL METAL s. r. o. nabízí komplexní služby a dodávky především v těchto oblastech


  • dodávky náhradních dílů pro osobní automobily
  • dodávky náhradních dílů pro nákladní automobily
  • dodávky náhradních dílů do průmyslových a stavebních aplikací

Objednávku motor dílů můžete provést následujícím způsobem


  • využít můžete objednávacího systému, který Vám rádi zašleme formou CD disku na vyžádávání telefonicky nebo elektronickou poštou na kontaktních místech v Praze a Brně
  • objednávací systém si můžete stáhnout zde (více informací o systému a způsobu instalace a použití naleznete v sekci "Ke stažení")
  • kdekoliv na prodejně, telefonicky, e-mailem apod., informace naleznete v kontaktech
  • výběr motor dílů pro ŠKODA automabily naleznete zde nebo v sekci "Produkty škoda"

Produktový leták


produktový leták, kliknutím na obrázek zvětšíte náhled

produktový leták, kliknutím na obrázek zvětšíte náhled produktový leták, kliknutím na obrázek zvětšíte náhled

Mezi naše produkty motor dílů a náhradních dílů patříJsme přímí dovozci motorových náhradních dílů těchto předních světových výrobců: AE, Federal Mogul, Tarabusi, Goetze, Osvat, King-Engine Bearings, Freccia, Amc, Pittatore, Trw, KS, Payen, Glaser, ACL – Automotive Components Limited, Sanz cigüenales, Reyseal Reycon, Metelli, Good Year. Na skladě disponujeme zásobami motorových dílů, kterými jsme okamžitě schopni pokrýt cca 85 % požadavků našich zákazníků. V rámci naší obchodní filozofie se snažíme pravidelně rozšiřovat nabídku o nové skladové položky. Je samozřejmostí, že veškeré námi dodávané zboží splňuje mezinárodní normy kvality ISO 9001, ISO 9002, QS 9000 a TÜV. Dále nabízíme v našem sortimentu pod obchodní značkou Szakal Met-Al písty, kroužky, vložky válců a vodítka ventilů. Tyto výrobky mají velice příznivé ceny a že se jedná o kvalitní výrobky, to naznačuje i povrchová úprava a technologie výroby, která koresponduje s výrobou jednoho z největších výrobců motorových dílů v západní Evropě.